Tail Paws

TailPaws - Hakkımızda

Dostlarınız için özel mamalar.!

ReeFlowers markası olarak 2009 yılından bu yana RFL GROUP bünyesinde akvaryum katkıları, yemler ve su düzenleyiciler üretiyoruz. Tailpaws markamızın ise temellerini 2016 yılında attık.

Ar-Ge çalışmaları sayesinde kimya sektöründeki deneyimimizi gıda sektörünün profesyonelleriyle birleştirdik ve kedi dostlarımız için mineral içeren, doğal ve katkısız mamalar üretmeye devam ediyoruz.


Ürünlerimizde yüksek kaliteli et kullanıyor ve içeriklerini zengin tutmak için vitamin ve besin oranlarını en üst seviyede tutuyoruz. Dostlarımızın farklı ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak onları uygun, doğal ve katkısız mamalarla buluşturmayı sürdürüyoruz.

Tailpaws; kurumsal politikaları, prensipleri ve şeffaf çalışma sistemiyle bayilerimize yüksek rekabet gücü kazandırırken ürünlerimizi kullanan sevgili dostlarımıza da sorunsuz ve memnuniyet verici bir deneyim sunmayı hedefliyoruz.

Neden TailPaws ürünlerini tercih etmelisiniz?

Ürünlerimizde birinci kalite et kullanıyoruz ve içeriği zengin olmakla birlikte vitamin ve besin oranlarını üst seviyede tutuyoruz. Dostlarımızın farklı ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak onları uygun, doğal ve katkısız mamalarla buluşturuyoruz.
1
Tamamen Doğal
Dostlarınız için özel ürettiğimiz mamalarımız %100 doğal içeriğyle tamamen güvenli.
2
Ekonomik

TailPaws mamaları öğünlük olup, düzenli kullanıma uygundur ve bu doğrultuda fiyatlandırılmıştır.

3
Çeşitli

TailPaws’da tüm damak zevklerine uygun ürün bulunur. Yüksek oranlı somon, tavuk ve ciğerli içerikleri ürünlerimizle tüm kediler doyabilir.

Kullananlar Ne Diyor?

Dostlarımızın farklı ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, onları
uygun, doğal ve katkısız mamalarla buluşturuyoruz.

Merhaba bir petshopta ödül mamanızı görüp öylesine denemek için aldım ama iştahsız kedim daha paketi açar açmaz yemeye çalıştı çok sevdi içinde ne var bu kadar sevmesine ben de şaşırdım. Acaba ödül maması dışında normal mama şeklinde ürünleriniz var mı? Bilgi verebilir misiniz 🙂

5/5
Duygu H.

Harika bir ürün kedim çok agresif ama bunu yediği zaman gerçektende sakinleşiyor o kadar çok kişiye tavsiye ettim ki hepside aldı firmanın bana reklam için güzellik yapmasını bekliyorum tşk.

5/5
Hülya O.

Yerler mi beğenirler mi diye çok emin değildim ama bir tanesi dışında diğer 4 kedim de çok sevdi ve severek tüketti.

5/5
E. T.